„Do Příbrami jsme jeli s cílem, že domů přivezeme hodně cenné tři body, což se nakonec podařilo, ale nebylo to vůbec nic jednoduchého,“ vrací se k důležitému vítězství útočník Sokolova Roman Popovič.

Sokolovští fotbalisté vstoupili do zápasu aktivně a již ve 3. minutě se ujali po přesném zásahu Dana Martince vedení 1:0. A nemuselo zůstat pouze u jedné branky. „Bohužel další šance, co jsme měli, jsme neproměnili,“ podotkl ještě k prvnímu poločasu Popovič.

„Do druhé poloviny utkání jsme šli s cílem co nejdříve vstřelit druhou branku, abychom mohli hrát více v klidu, ale bohužel se nám to nepovedlo,“ litoval sokolovský útočník.

FC Slavia Karlovy Vary.
Krutá rána pro Slavii. Domažlice jí ukradly cenný bod v nastavení

Naopak, to byli domácí, kdo dokázal vstřelit branku. „Soupeř nás zatlačil a v 60. minutě srovnal na 1:1,“ narážel Popovič na vyrovnávací trefu Stanislava Gabriela v trikotu příbramské rezervy. Nakonec ale vše dobře dopadlo, v 90. minutě dokázal Sokolov vstřelit rozhodující branku, o kterou se zasloužil právě Popovič. „Pro nás to byla hodně důležitá výhra,“ dodal na závěr hráč.

1. FK Příbram B – FK Baník Sokolov 1948 1:2 (0:1). Branky: 63. Gabriel Stanislav – 3. Martinec Dan, 90. Popovič Roman. Rozhodčí: Tupý. ŽK: 0:3. Diváci: 150. Sokolov: Hrabačka – Blažek, Strmiska, Neudert, Krlička (32. Hajdo) – Šulc (60. Ferko), Řezáč, Vokáč, Čermuš (64. Kýček) – Martinec, Popovič.


Načítám tabulku …