Jako první vstoupí na divizní scénu v béčkové skupině chebská Hvězda.

Ta odehraje své utkání již v pátek, tedy 24. května, kdy se představí od 18.00 hodin na půdě druhého Kladna. Chebané zamíří na půdu favorita vítězně laděni, když v domácím prostředí sekli Louny.

Jenže stejně je na tom i Kladno, které ještě v domácím prostředí neokusilo hořkost porážky, takže Hvězdu čeká hodně náročný duel.

Následně přijde na řadu mariánskolázeňská Viktoria, která bude usilovat v utkání s Rokycany o udržení třetí příčky v áčkové divizi. Duel, který začne v sobotu 25. května od 10.15 hodin, tak nabídne velmi zajímavou bitvu, jelikož Rokycany naposledy slavily vysokou výhru 4:0 nad Klatovy, zatímco Viktoria nestačila na Soběslav, které podlehla 1:3.

Šlágr kola pak čeká před svými fanoušky v sobotním dopoledni fotbalisty sokolovského Baníku. A v sázce bude hodně, nejméně čtvrtá příčka v tabulce.

Baníkovci se totiž střetnou od 10.15 hodin se čtvrtou Soběslaví, na kterou v tabulce ztrácí pouhý bod. A ten jich schází i na třetí příčku, kterou okupují Mariánské Lázně.

Takže v případě výhry, by se klidně mohli posunout až na stupně vítězů. Jenže Soběslav si užívá jarní jízdu, kterou bude chtít prodloužit i na půdě Sokolova. To Sokolov pro změnu bude chtít navázat na pětibrankovou výhru na půdě Tachova.

Třetím týmem, který odehraje své utkání v sobotním dopoledni, bude březovská Olympie. Ta se postaví na svém stadionu ve šlágru třetím Neratovicím.

Březová tak bude od 10.15 hodin usilovat o udržení domácí neporazitelnosti, když navíc se bude chtít přiblížit svému soupeři na rozdíl třech bodů, ale to pouze v případě výhry. Jako poslední vstoupí do divizních bojů nováček z Ostrova.

Ten se představí v sobotu 25. května od 10.15 hodin na stadionu Hřebeče, tedy souseda v tabulce, který na výběr ze západu Čech ztrácí pouhé dva body. Na podzim se Ostrováci radovali nad Hřebečí z výhry 4:2, na kterou by rádi navázali i v jarní odvetě.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...