Bitva o vládce Chebska
Ožehavé utkání je nachystáno v sobotu 21. května od 10.15 hodin na stadionu mariánskolázeňské Viktorie. A není divu. Na programu totiž bude v rámci Fortuna divize A chebské derby. A v sázce bude hodně. Mariánské Lázně a Hvězdu Cheb totiž dělí v tabulce pouhé dva body, a navíc po podzimní prohře 0:2 mají Chebané Viktorii co oplácet.

„Všichni musíme plnit to, co máme. Víme, že se Viktorii nedaří, a všichni uděláme vše pro to, abychom vyhráli a přeskočili je v tabulce,“ burcuje před derby chebský útočník Dominik Kubinec, když především na jeho gólový apetit bude Hvězda hodně spoléhat.

„Věřím, že dorazí spousta fanoušků, a hlavně věřím, že se skvěle připravíme a odvezeme si tři důležité body,“ přeje si úspěch v derby Kubinec.

Ostrov v Kladně
Náročnou bitvu mají před sebou fotbalisté Ostrova. V cestě za záchranou v divizní soutěži zamíří na horkou půdu exligového Kladna, kterému patří v tabulce Fortuna divize B čtvrté místo, zatímco Ostrováci se i nadále krčí v sestupovém pásmu. Kladeňáci tak budou v sobotu 21. května od 10.15 hodin tvrdit před svými fanoušky roli favorita.

Březová do NeratovicOlympie zažívá nepříliš výsledkově vydařenou jarní část, kterou se pokusí napravit v sobotu 21. května od 10.15 hodin na půdě Neratovic. Jenže nebude to mít nijak lehké, jelikož neratovickému výběru patří v tabulce divize B druhé místo, když stále pošilhává po postupu do České fotbalové ligy, což Březové hodně ztíží šanci na bodový zisk.