Do lázní dorazí Chodové

Šesté domácí utkání odehrají v áčkové skupině divizní fotbalisté mariánskolázeňské Viktorie. Svěřence trenéra Aleše Zacha tentokrát prověří nováček soutěže, rezerva Domažlic. Ta se prozatím drží na desáté příčce, na kontě za čtyři výhry a čtyři prohry má dvanáct bodů, poslední duel s Rokycany byl odložen kvůli nezpůsobilému terénu. Viktoriáni prozatím dosáhli na osm bodů, všechny si připsali právě před svými fanoušky, a v sobotu 8. října budou chtít od 10.15 hodin diváky z lázeňského města potěšit bodovým ziskem.

FC Viktoria Mariánské Lázně. Ilustrační foto.
Mariánskolázeňská Viktoria padla v dohrávce na Aritmě

Do Neratovic zamíří Hvězda již pod novými kouči

Náročnou premiéru má před sebou nové trenérské duo chebské Hvězdy ve složení Jan Beneš, Jakub Klepáček, kteří nahradili na trenérském postu odstoupivšího Miroslava Šebestu a Pavla Velemana. Hvězda, která se po devátém kole béčkové skupiny krčí na samém dně tabulky, se v sobotu 8. října představí od 10.15 hodin na horké půdě Neratovic, které každoročně patří k aspirantům na postup. A i tentokrát budou Neratovice v domácím prostředí tvrdit roli favorita, i když se jim právě před jejich fanoušky příliš nedaří, o čemž svědčí čtyři odehrané zápasy a pětibodový zisk. Na hřištích soupeřů se však Hvězdě nedaří, v pěti duelech dosáhla na dva body, ale i přesto v tomto utkání může jen získat.

Chebskou Hvězdu povedou trenéři Beneš s Klepáčkem.
Chebskou Hvězdu povedou trenéři Beneš s Klepáčkem

Olympii se postaví Libiš

Střídavými výkony a výsledky se prezentuje v béčkové skupině březovská Olympie. Ta má na svém kontě po devíti odehraných kolech jedenáct bodů, naposledy musela skousnout prohru 0:2 v Chomutově. V sobotu 8. října ji pak čeká od 10.15 hodin domácí zápas, ve kterém se představí s týmem Libiše, jemuž patří dvanáctá příčka s osmibodovým ziskem. Březová však patří v utkáních na domácím hřišti k lepším týmům a na to bude chtít navázat i proti Libiši, která se naopak na hřištích soupeřů trápí, když ze čtyř vystoupení dokázala vykutat pouhé tři body. Oba týmy však budou mít o motivaci postaráno, v tabulce je od sebe totiž dělí pouhé tři body.