Ta tentokrát vyhořela při svém výjezdu na půdu Soběslavi, kde prohrála vysoko 1:4. Domácí prakticky rozhodli o svém vítězství již během prvního poločasu, kdy ve 23. minutě vstřelil první branku Michal Hromada.

Poté Soběslavi dokonale vyšel závěr prvního poločasu, když se během šesti minut dvakrát radoval ze vstřelené branky Filip Vaněk.

Po obrátce stran pak přidali domácí čtvrtou trefu, když se v 67. minutě nemýlil ze značky pokutového kopu Vojtěch Zeman. Hned o minutu později se ze vstřelené branky radovala zásluhou Dominika Kubince i chebská Hvězda, ale to již bylo ze strany Chebanů vše.

Po čtrnáctém kole divizní soutěže náleží Hvězdě i nadále předposlední příčka v tabulce, hůře na tom je pouze poslední sedmibodový Jindřichův Hradec.

TJ Spartak Soběslav – FK Hvězda Cheb 4:1 (3:0). Branky: 23. Hromada Michal, 39. a 45. Vaněk Filip, 66. Zeman Vojtěch (PK) – 67. Kubinec Dominik. Rozhodčí: Paták. ŽK: 0:3. Diváci: 152.

Hvězda Cheb: Mácha – Kraclík, Hucl (33. Kohout), Klepáček (71. Hrotek), Vlk (46. Kompit) – Janda, Sláma, Bauer, Anděl – Kubinec (78. Komberec), Iterský.