„Měli jsme výborný vstup do zápasu a brzy po akci Kapolky a dorážce Bílika vedli,“ narážel kouč Viktorie Aleš Zach na 4. minuty, kdy jeho tým otevřel skóre duelu. Jenže Soběslav dokázala v 18. minutě srovnat a ve 36. minutě pak přehoupnout skóre na svou stranu.

„Bohužel brzy na to jsme udělali první chybu, kdy jsme nepokryli hráče na zadní tyči a hlavou inkasovali. Potom jsme udělali další chybu, která zapas asi rozhodla. Nedorozumění obrany s brankářem potrestali domácí v podstatě do prázdné branky,“ zklamaně popisoval Zach obrat domácího celku.

„Po změně stran jsme sice byli mnohem aktivnější než soupeř, drželi míč, vytvořili si pár šancí, ale nic nevyužili a v závěru, když jsme už hráli jen do útoku, se domácím povedl brejk a bylo hotovo,“ připomněl Zach 90. minutu, kdy Soběslav definitivně zlomila snahu viktoriánů.

„Sestavu jsme tentokrát doslova lepili, ale i tak jsme zklamaní, protože minimálně na bod bylo, ale bohužel nemáme nic,“ litoval ztracených bodů Zach.

„Hlavy určitě nevěšíme a máme týden na to, abychom se doléčili a připravili na domácí těžký zápas s Rokycany,“ doplnil závěrem Zach.

TJ Spartak Soběslav – FC Viktoria Mariánské Lázně 3:1 (2:1). Branky: 18. Filip Vaněk, 36. Marek Coufal, 90. Dominik Dumbrovský – 4. Kryštof Bílik. Rozhodčí: Jakl Tomáš – Klátil Michal, Zima Lukáš. ŽK: 2:1. Diváci: 180. Mariánské Lázně: Gembický – Koudele (59. Skopový), Voves, Fremr, Skála – Kapolka, Drahorád, Trojanec – Bílik (78. Tříska), Holub, Bártl.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...