Přitom v prvním poločase drželi fotbalisté Mariánských Lázní s favorizovaným týmem krok. „Do nějaké 60. minuty se nám dařilo držet relativně krok,“ vracel se k pohárové bitvě Michal Drahorád, který vedl tým z lázeňského města s kapitánskou páskou na ruce.

„Zvládali jsme se soupeřem běhat, i když jsme byli takřka bez balonu,“ přidával k prvnímu poločasu, ve kterém si přeci jen Plzeň vytvořila tříbrankový náskok.

Plzeňská Viktoria ovládla v Mariánských Lázních třetí kolo MOL Cupu, slavila vysokou výhru 10:0.
Byl to opravdu znatelný rozdíl, říká k bitvě s Plzní Daniel Skopový

„Od 60. minuty jsme fyzicky odešli a Plzeň si s námi dělala takřka, co chtěla,“ podotkl ke zlomu utkání kapitán Mariánských Lázní. Poté totiž prokázali hosté z Plzně své kvality, když si zaslouženě dokráčeli pro dvoucifernou výhru 10:0. „Zkušenost pro nás obrovská, hráli jsme proti top klubu u nás, který hrál v plné sestavě. Vyzkoušeli jsme si, jaký je to rozdíl, ten byl opravdu obrovský,“ uznával Drahorád.

Plzeňská Viktoria ovládla v Mariánských Lázních třetí kolo MOL Cupu, slavila vysokou výhru 10:0.
MOL CUP: Mariánky držely s Plzní krok první poločas, pak přišla gólová smršť

I přesto podaly hráči z Mariánek sympatický výkon před skvělou kulisou, o kterou se postaraly necelé tři tisíce fanoušků, kteří na pohárovou bitvu dorazili. „Zážitek fantastický, ale pocity z něj jsou takové smíšené, deset gólů je opravdu hodně,“ dodal závěrem Drahorád.