Viktoria Mariánské Lázně i Olympie Březová se představí svým fanouškům, zatímco Hvězdu Cheb a Ostrov čekáo víkendu výjezd na hřiště soupeřů.

Do lázní zamíří Rokycany

Důležité utkání mají před sebou viktoriáni. Ty po senzační výhře nad rezervou Českých Budějovic čeká druhé domácí utkání v řadě. A opět půjde o hodně. Viktoriáni totiž vyzvou tabulkového souseda z Rokycan, když týmy od sebe dělí v tabulce pouhý bod.

Fortuna divize A, 6. kolo: Viktoria Mariánské Lázně – Rokycany (SO, 10.15).

Ostrov do Neratovic

Po nevydařeném derby s Březovou má před sebou Ostrov další náročný výjezd. V sobotním dopoledni, přesněji v 10.15 hodin, se představí v Neratovicích, tedy na stadionu čtvrtého celku Fortuna divize B. Pokud pomýšlí Ostrováci na vzestup tabulkou, musí bezpodmínečně bodovat.

Fortuna divize B, 6. kolo: Neratovice – Ostrov (SO, 10.15).

Olympie přivítá Meteor

Anglický týden zakončí fotbalisté Březové v domácím prostředí. Aktuálně třetí tým Fortuna divize B přivítá na svém stadionu pražský Meteor, tedy šestý tým průběžného pořadí. Fanoušek se tak může těšit na další zajímavou bitvu, když týmy od sebe dělí pouhé dva body.

Fortuna divize B, 6. kolo: Olympie Březová – Meteor Praha (SO, 16.00).

Hvězda se podívá do Lomu

Nejnáročnější vystoupení má o víkendu před sebou Hvězda Cheb, ta se představí na půdě lídra tabulky skupiny A TJ Sokol Lom. Soupeř, který je v podzimní části stoprocentní, válcuje jednoho soupeře za druhým a pozitivní skóre 17:1 určitě mluví za vše. Hvězda však prokázala, že i favorizovaný tým umí řádně potrápit, čímž se může postarat o senzaci šestého kola, pokud by Lom o nějaký bod obrala.

Fortuna divize A, 6. kolo: Lom – Hvězda Cheb (NE, 17.00).


Načítám tabulku …


Načítám tabulku …