Tentokrát v souboji se Sedlčany urvala dva velmi cenné body, když remizovala 2:2 a poté uspěla v penaltovém rozstřelu, za což vyinkasovala druhý, bonusový bod.

„Kdyby mi to někdo řekl před utkáním, že to takto dopadne, nevěřil bych mu,“ s úsměvem načal hodnocení trenér Viktorie Otakar Dolejš.

Úvod duelu patřil Sedlčanům, poté však převzaly režii zápasu do svých rukou Mariánské Lázně a hned z toho byla gólová radost, když v 19. minutě skóroval František Nedbalý.

„Sedlčany začaly utkání velmi aktivně, my to ale ustáli, a navíc přidali branku. Dobře jsme zahráli ve středu hřiště, když jsme i dobře kombinovali, ale bohužel jsme poté po individuální chybě inkasovali,“ narážel Dolejš na vyrovnávací trefu sedlčanského Kryštofa Kvěcha ve 41. minutě. I druhý poločas lépe rozehrála Viktoria, které navrátil vedení v 56. minutě svou druhou trefou v duelu František Nedbalý.

„Druhý poločas jsme začali velmi dobře, když jsme se ujali podruhé vedení. Poté ale domácí začali více tlačit a my navíc museli vynuceně dvakrát střídat, když už předtím jsme inkasovali vyrovnávací branku. Posléze to byl pro nás k vzhledem k vynuceným změnám hektický závěr, který jsme však zvládli,“ oddychl si v hlase Dolejš. A nebylo divu. Sedlčany totiž před svými fanoušky neztratily do duelu s Mariánskými Lázněmi ani bod, když v pěti zápasech pětkrát vyhrály. „Samozřejmě s ohledem na vývoj utkání jsou dva body zlaté, ale mohly být tři. I přesto jsem maximálně spokojený, teď to jen potvrdit doma proti Jindřichovu Hradci, to pro nás bude hodně důležité,“ narážel závěrem Dolejš na víkendovou domácí podzimní derniéru.