„V sobotu jsme zahájili přípravu, ale počet hráčů nebyl moc vysoký. Někteří hráči jsou zranění, někteří ještě na dovolené, takže nás bylo kolem deseti,“ vracel se k úvodní tréninkové jednotce trenér Viktorie. Na tréninku nechyběly ani nové tváře. „Ano, nějaké nové tváře se objevily a další snad ještě přijdou,“ přeje si posílení svého kádru Zach. Ten naordinoval viktoriánům také čtyři přípravné zápasy.

První z nich odehraje Viktoria v sobotu 13. července, kdy vyzve od 11:00 hodin Holýšov. Druhý pak odehrají Mariánské Lázně ve čtvrtek 18. července od 18:00 hodin, kdy se jim postaví Sokol Lhota.

Následně se představí klub z Chebska v neděli 21. července od 15:00 hodin s nováčkem 3. České fotbalové ligy skupiny B SK Kladno. Poté přijde ještě na řadu duel s Kadaní, a pak už bude na programu generálka v podobě předkola MOL Cupu na půdě Ostrova, která bude na programu v sobotu 3. srpna od 17:00 hodin.

„Vrchol přípravy bude MOL Cup proti Ostrovu. Je to sice ještě v uvozovkách příprava, ale bereme to hodně vážně a to ze dvou důvodů. Prvním je test toho, jak jsme na divizi připraveni, protože Ostrov má vysokou kvalitu. Dalším je to, že po loňském úspěchu, kdy jsme dokráčeli do třetího kola a vyzvali Viktorku Plzeň, bychom určitě něco podobného chtěli zopakovat a přivítat opět nějakého prvoligového soupeře,“ doplnil závěrem trenér Viktorie.