„Troufnu si tvrdit, že fotbalová spravedlnost zůstala slepá,“ neskrýval zklamání po prohraném zápase trenér Viktorie Aleš Zach.

„Hráli jsme výborný fotbal a hlavně v první půli svého soupeře herně přehrávali,“ říkal k utkání Zach. První poločas však kýženou branku nepřinesl. To po změně stran se na stadionu Aritmy měl ukazatel skóre hned dvakrát.

„I po poločase byli domácí zataženi v hustém bloku, ale my jsme se nemohli prosadit a pak utkání rozhodla jedna naše chybička, kterou naopak domácí potrestali,“ narážel Zach na zaváhání obránce Dvořáka, po kterém domácí zajistil vedení Daniel Dostál.

„My jsme pak hráli vabank, který nám nevyšel a po chybné rozehrávce inkasovali podruhé,“ řekl kouč Viktorie ke druhé obdržené brance, kterou si v dresu Aritmy připsal na účet David Macháček.

„Kluky musíme pochválit, jelikož odehráli i přes prohru velmi dobrý zapas, všichni do jednoho. Dík jim patří i za celou sezonu, která byla hodně nestandardní co se týče fluktuace hráčů a jsme rádi, že se mužstvo znovu postavilo na nohy a hrálo fotbal, na který se dalo koukat,“ doplnil Zach závěrem k náročné sezoně, kterou viktoriáni absolvovali.

SK Aritma Praha – FC Viktoria Mariánské Lázně 2:0 (0:0). Branky: 59. Daniel Dostál, 82. David Macháček. Rozhodčí: Melichar Vít – Nejedlo Tomáš, Tichý Lukáš. Bez karet. Diváci: 140. Mariánské Lázně: Krištofovič – Fremr, Voves, Skála, Dvořák – Trojanec, Drahorád, Koudele, Kapolka (65. Skopový) – Tříska, Bílik (72. Florian).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...