Mariánskolázeňská Viktoria se představila na stadionu v Kaznějově, kde se jí postavila do cesty Viktoria Plzeň U19. Viktoriáni nakonec dosáhli na výhru 3:1. Dvěma góly se o to zasloužil Gavrylovskyy a jednou pak skóroval Kovář.

Z výhry se radovala o víkendu i chebská Hvězda, která se představila na půdě nováčka divizní skupiny A Horní Břízy. Tam dosáhli svěřenci chebského kouče Miroslava Šebesty na výhru 2:0, o kterou se svými zásahy postarali Jiří Hucl a Petr Bílek.

Ostrov vstoupil do přípravy pravou nohou, když si na svém stadionu připsal na účet vysokou výhru 6:0 nad mladíky sokolovského Baníku U19.
PODÍVEJTE SE: První výhra pro Ostrov. Mladíci v dresu Baníku obdrželi kanára

Naopak druhou prohru si v přípravě připsali na konto hráči březovské Olympie, kteří neuspěli na půdě Doubravky, kde tamnímu Sencu podlehli 3:4.

„První poločas a polovina druhého poločasu z naší strany byly, co se týče plnění pokynů, dobré,“ pochvaloval si kouč Březové Petr Peterka třígólový náskok, který si jeho družina s Doubravkou vypracovala, když se dvakrát zapsal do střelecké listiny Daniel Kovář a jednou David Kursa.

Jenže v závěru duelu Březováci doslova vyhořeli, když čtyřikrát inkasovali, a museli skousnout pěkně hořkou prohru, a to 3:4.

Fotbalisté Baníku Sokolov nestačili na nováčka Fortuna ČFL Přeštice, kterému podlehli 2:3.
OBRAZEM: Sokolov opět neudržel vedení a podruhé v přípravě prohrál

„V závěru utkání jsme po špatném přístupu a odstoupení od plnění povinností obdrželi čtyři branky,“ zklamaně se vracel k domácímu gólovému obratu kouč Březové. „I přesto duel splnil účel a nám ukázal, na čem máme zapracovat,“ dodal k druhé porážce v přípravě březovský trenér.