A opět Hvězda doplatila na špatný vstup do duelu, když poprvé inkasovala již ve 3. minutě z kopaček neratovického Jiřího Vokouna. Poté sice dokázal srovnat na 1:1 v 8. minutě Vítězslav Janda, ale hosté si v 10. minutě vzali vedení zpět, to když se brankově radoval Tomáš Chlumecký.

V závěru prvního poločasu pak obstaral třetí branku Neratovic Patrik Valenta. Po změně stran se sice Chebané snažili vstřelit kontaktní branku, ale už jim nebylo přáno. Naopak Středočeši stvrdili svou výhru v podobě čtvrté branky, o kterou se postaral Jiří Vokoun, pro kterého to byl druhý gólový zápis v utkání.

FK Hvězda Cheb – FK Neratovice 1:4 (1:3). Branky: 8. Vítězslav Janda – 3. a 52. Jiří Vokoun, 10. Tomáš Chlumecký, 43. Patrik Valenta. Rozhodčí: A. Beneš – J. Beneš, Hamouz. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Cheb: Šmejkal – Znak, Kravar, Netrval, Kraus – Janda (70. Kompit), Hrotek, Ptáček (52. Kováč), Kořistka – Zázrivec (83. Dvořák), Hudeček (70. Hudlický).