Chebský výběr totiž počtvrté v řadě za sebou musel skousnout v rámci podzimní části Fortuna Divize A porážku. Na půdě Sedlčan vyfasovali Chebané čtyřku a jako jediný tým ještě v divizní soutěži na body nedosáhli, o čemž svědčí i poslední, šestnáctá příčka.

První poločas Hvězdě vůbec nevyšel, domácí se ujali v první čtvrthodině dvoubrankového vedení, když nejdříve otevřel skóre v 10. minutě David Krůta, aby si gólovou radost zopakoval i o pět minut později, kdy zvyšoval na rozdíl dvou branek.

Ani ve druhém poločase nebylo týmu ze západu Čech přáno a definitivní konec bodovým nadějím udělaly Sedlčany Hvězdě v rozmezí tří minut, přesněji v 65. a 68. minutě, kdy vstřelily další dvě branky, když hattricku docílil David Krůta a vše uzavřel Michael Dvořák.

TJ Tatran Sedlčany – FK Hvězda Cheb 4:0 (2:0). Branky: 10. , 15. a 65. Krůta David, 68. Dvořák Michael. Rozhodčí: Vrchota. ŽK: 1:0. Diváci: 216. Hvězda Cheb: Mácha – Vlk, Hucl, Netrval, Kompit – Janda, Bauer, Anděl, Znak – Kubinec, Komberec (stř. Macháček, Jovičič, Klepáček, Steiner).