Postará se Hvězda Cheb o senzaci i v Přešticích?
V roli outsidera se vydá chebská Hvězda v sobotu 23. dubna na horkou půdu přeštického Robstavu, tedy vedoucího týmu divize A, kde začne duel ve 14.30 hodin. Chebské družině pod velením trenéra Miroslava Šebesty se sice v posledních kolech bodově daří, ale tentokrát to bude mít nesmírně těžké, jelikož Přeštice jako jediný tým soutěže ještě neokusily v domácím prostředí hořkost porážky a ztratit body nebudou chtít ani v souboji s týmem z Karlovarského kraje. Na podzim však zlomily Přeštice Hvězdu až brankou v 90. minutě, když se nakonec radovaly z výhry 3:1, což dává Chebanům, kteří se vezou na bodové vlně v cestě za záchranou v soutěži, šanci na další bodový úspěch.

FK Hvězda Cheb. Ilustrační foto.
Devět minut scházelo Hvězdě k senzačnímu skalpu Lomu

Viktoria má před sebou důležitý duel s BerounemFotbalistům mariánskolázeňské Viktorie se v jarní části Fortuna divize A příliš nedaří a to se promítlo i do tabulky, kde se klub z lázeňského města nachází na jedenácté příčce se čtyřiadvacetibodovým ziskem. V sobotu 23. dubna čeká svěřence trenéra Vladimíra Kafky důležitá bitva, když se na stadionu U Ferdinandova pramene představí v 10.15 hodin předposlední celek tabulky Beroun. Ten ztrácí na viktoriány devět bodů a v případě výhry by umazal rozdíl na šest bodů. V opačném případě by se mu Viktoria vzdálila na rozdíl dvanácti bodů a to je také cíl fotbalistů Mariánských Lázní. Pokud pomýšlejí na klidný střed tabulky, musí nutně bodovat za tři body. Na podzim uspěla Viktoria na půdě Berouna, když slavila výhru 4:1, a na tu bude chtít navázat v domácí odvetě.

FC Viktoria Mariánské Lázně. Ilustrační foto.
Viktoria vydolovala v dohrávce s Mýtem bod

Souboj tabulkových sousedů čeká BřezovouPoprvé se v jarní části Fortuna divize B představí fotbalisté březovské Olympie na svém stadionu. V sobotu 23. dubna na něm přivítají od 15.00 hodin v bitvě tabulkových sousedů Louny. Oba týmy před 22. kolem od sebe dělí v tabulce pouhý bod, takže prakticky se bude hrát vzhledem k vyrovnanosti tabulky o šest bodů. V podzimním měření sil slavily výhru 3:2 Louny, takže svěřenci březovského trenéra Petra Peterky budou před svými fanoušky skládat reparát.

Olympie Březová.
Určitě jsme chtěli vytěžit více, smutnil březovský Kovář

Ostrov se představí na horké půdě AritmyZáchranná mise za udržením v soutěži se fotbalistům Ostrova pomalu, ale jistě krátí. Tým z Krušných hor bodově tápe, i přesto, že potřebuje body jako sůl. Tentokrát se představí v sobotu 23. dubna od 10.15 hodin na horké půdě pražské Aritmy, která bude tvrdit roli favorita. Na podzim Ostrováci uhráli s Aritmou na svém hřišti bezbrankovou remízu, kterou by zcela jistě brali i po víkendovém utkání.

FK Ostrov.
Zlepšený výkon ani mág Vaněček důležité body Ostrovu nepřinesli