Vše odstartuje březovská Olympie, která se představí ve Fortuna divizi B v sobotu 28. října od 10.15 hodin na půdě čtvrtých Neratovic. „Neratovice mají v letošní sezóně v domácím prostředí úctyhodnou bilanci, kterou bychom chtěli přerušit,“ narážel trenér Březové Marek Kratochvíl na neratovickou domácí neporazitelnost, která tvrdá pět utkání v řadě.

„Víme o kvalitách a silných stránkách soupeře, proto věřím, že se na utkání dokážeme dobře připravit a hráči předvedou kvalitní, zodpovědný výkon a z Neratovic neodjedeme s prázdnou,“ přeje si Kratochvíl urvat velmi cenný bodový zisk na půdě neratovického výběru.

Olympie Březová – Český Brod 1:1 (1:0).
OBRAZEM: Březová urvala proti Brodu pouze bod. Škoda, bědoval Neudert

Poté přijde na divizní scénu Ostrov, který čeká bitva nováčků, když se mu v sobotu 28. října postaví na jeho stadionu ve 14.30 Hřebeč. „Hřebeč má zkušený tým, doplněný hráči, kteří hráli nejvyšší soutěž,“ prozradil své poznatky o soupeři ostrovský trenér Karel Tichota. „Nebezpeční jsou hráči Hřebeče hlavně ze standardních situací,“ upozorňoval Tichota.

Hřebeč, která se drží v béčkové skupině na osmé příčce má na kontě devatenáct bodů, tedy stejně bodů jako dvanáctý Ostrov. „Nám se nevydařilo poslední utkání ve Slaném. V domácím prostředí se pokusíme navázat na výkon s Kladnem a získat nějaký bod,“ přidával k sobotní bitvě trenér Ostrova.

Slaný (v modrém) přežilo doma dvě penalty a nakonec porazilo Ostrov vysoko 4:0.
FOTO: Ostrov propadl ve Slaném. Dostali jsme facku, zlobil se po utkání Tichota

V sobotu 28. října se představí na své umělce v béčkové divizi chebská Hvězda, která vyzve v 16.00 hodin Kladno. To dorazí na západ Čech s nálepkou favorita, když mu v tabulce náleží po dvanácti kolech druhá pozice. Hvězda půjde do zápasu s výhrou nad Louny v zádech, navíc může prodloužit neúspěšnou sérii Kladna na hřišti soupeřů, kde se mu příliš nedaří, když v pěti utkáních dosáhlo na čtyři body.

Mariánskolázeňská Viktoria, která vládne Fortuna divizi A, se představí v sobotu 28. října od 14.30 hodin v roli favorita na půdě desátých Rokycan. Naposledy Viktoria uspěla v domácím prostředí, kde dosáhla pod taktovkou kouče Miroslava Zemana na devátou výhru v podzimní části, když porazila Soběslav 3:0.

FC Viktoria Mariánské Lázně. Ilustrační foto.
Viktoria hrála pro trenéra Zacha, rozstřílela Soběslav

Jenže ani v Rokycanech nečeká Mariánské Lázně nic lehkého, jelikož rokycanskému výběru se vcelku v domácím prostředí výsledkově daří, když v pěti duelech si připsal na konto deset bodů. Viktoriáni však budou chtít prodloužit svou úspěšnou sérii na hřišti soupeřů, navíc budou chtít protáhnout svou neporazitelnost na šest utkání v řadě.

Posledním týme, který naskočí do divizního kolotoče bude Baník Sokolov. Ten se představí v sobotu 28. října od 14.30 hodin na stadionu Soběslavi. Svěřenci sokolovského kouče Miloslava Janovského tak čeká již šesté vystoupení na hřišti soupeře, když v předchozích pěti zápasech připsali baníkovci na svůj účet pět bodů.

FK Baník Sokolov - FK Tachov 0:0 (0:0).
OBRAZEM: Outsider z Tachova uspěl v Sokolově, bral cenný bod

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...