„Opět se nám nepovedl vstup do zápasu, kdy jsme dostali rychle branku,“ narážel chebský obránce Václav Kraus na 6. minutu, kdy se hosté dostali po trefě Martina Bodnára do vedení.

„Naštěstí pro nás, jsme bojovali a dokázali si vybojovat penaltu, kterou proměnil Hudeček,“ poukazoval Kraus na vyrovnávací trefu svého spoluhráče.

Do druhého poločasu naskočil aktivně Brandýs, ale bez brankového efektu. Pak se připomněla také Hvězda, ale ani té, se již gólově nezadařilo. „Ve druhém poločase nás soupeř na začátku tlačil, ale ustáli jsme to. Nám se nepodařilo dát gól po samostatném úniku Zazrivce a střely Kováče, což byly naše šance po změně stran,“ přiblížil Kraus.

„Myslím si, že bod je zasloužený, už jen kvůli naší bojovnosti a vůli, ale bohužel nám bod v naši situaci zatím nestačí,“ připomněl Kraus závěrem záchranářskou misi, kterou Hvězda na jaře absolvuje.

FK Hvězda Cheb – FK Brandýs nad Labem 1:1 (1:1). Branky: 29. Pavel Hudeček – 5. Martin Bodnár. Rozhodčí: Šiška – Kastl, Mazanec. ŽK: 4:3. Diváci: 120. Cheb: Šmejkal – Janda, Znak, Kravar, Kraus – L. Kompit (75. Kováč), Bauer, Hrotek (46. Marinč), Ptáček (46. F. Kompit), Netrval – Hudeček (60. Zázrivec).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...