„Do každého zápasu máme motivaci a tou je záchrana, proto jdeme do zápasu vždy s tím, že chceme vyhrát a sbírat důležité body,“ vysvětloval kapitán Hvězdy Cheb Jakub Netrval, že jeho tým má v každém utkání o motivaci postaráno.

A tu měli v roli outsidera i v bitvě s Katovicemi, které před víkendem držely dvě skvělé série, a to sedm zápasů bez porážky a tři výhry v řadě za sebou.

„Na začátku prvního poločasu soupeř hodně kombinoval a bušil do nás, většinu akcí se nám povedlo zastavit okolo našeho velkého vápna. Potom jsme se dostali k pár šancím, ale nepovedlo se nám skórovat,“ popisoval Netrval první poločas, který skončil bez branek.

To po změně stran se Hvězda dočkala, když se zapsal do statistik v 68. minutě svou premiérovou trefou v divizní soutěži Jindřich Eisenreich.

„Do druhého poločasu jsme šli s tím, že budeme pořád poctivě bránit, hrát v bloku a každý hráč na hřišti bude plnit svoje úkoly na sto procent. Což se povedlo a z jednoho protiútoku se nám podařilo vstřelit branku. Poté jsme to vzadu zamkli a hrozili z rychlých protiútoků,“ pokračoval v hodnocení zápasu chebský kapitán. Hvězda nakonec těsnou výhru udržela a připsala si na divizní účet hodně cenné vítězství.

„Vybojovali jsme velmi důležité tři body a jsme za to strašně rádi. Musím za sebe kluky strašně pochválit, jak jsme k zápasu přistoupili a odmakali ho,“ chválil si závěrem nasazení celého týmu Netrval.

FK Hvězda Cheb - SK Otava Katovice 1:0 (0:0). Branka: 68. Eisenreich Jindřich. Rozhodčí: Cihlář. ŽK: 3:0. Diváci: 150. Hvězda Cheb: Mácha - Plíhal, Netrval, Beneš (89. Pilař), F. Kompit - Janda (76. Hrotek), Sláma (40. L. Kompit), Bauer, Eisenreich, Komberec - Kubinec. 


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...