Zklamání, smutek. Chebská Hvězda sice neměla vůbec dobře rozehraný duel s týmem Jindřichova Hradce, když během zápasu prohrávala o dvě branky, přesto dokázala dvougólové manko smazat, jenže v nastaveném čase přišla na pořad 93. minuta, kdy rozhodl o tříbodovém transportu na jih Čech přesnou ranou po rohovém kopu Jaroslav Cechl a upravil tak na konečných 2:3.

Dvě stě fanoušků, kteří na stadion Hvězdy zamířili, se v prvním dějství branky nedočkalo a v tom druhém si nejdříve vstřelil vlastní branku v 51. minutě chebský Vítězslav Janda. Hned nato v 63. minutě přidali Jihočeši druhou branku, když se zapsal do střelecké listiny Raymond Darkeh. V 66. minutě navrátil Hvězdu kontaktní brankou Janda a v 83. minutě vyrovnal Jan Beneš. Rozhodnutí tedy padlo v nastaveném čase, kdy hosté vstřelili rozhodující, třetí branku.

FK Hvězda Cheb – Jindřichův Hradec 2:3 (0:0). Branky: 66. Janda Vítězslav, 83. Beneš Jan – 51. vlastní, 63. Darkeh Raymond, 93. Cech Jaroslav. Rozhodčí: Kožár. ŽK: 2:0. Diváci: 200. Hvězda Cheb: Wagneter – Macháček, Veleman, Janda, Netrval – Bauer, Vlk – Anděl, Sláma, Kompit – Kubinec (stř. Beneš, Komberec, Znak, Jovičič, Steiner).