VIKTORIA ZAMÍŘÍ DO KLATOV

Čtyři body. Tolik jich dělí Mariánské Lázně od svého víkendového soupeře z Klatov.  „Velmi těžké utkání, ale stejně jako dvě předchozí, tak i toto utkání chceme zvládnout,“ přeje si další cenný bodový zisk trenér Viktorie Aleš Zach.

A není divu. Každá ztráta oddaluje týmu z lázní udržení v áčkové skupině. „Opět se na soupeře důkladně přichystáme, budeme chtít potvrdit stoupající herní i výsledkovou formu,“ poukazuje Zach. V Klatovech bude zahájen velmi zajímavý duel v sobotu 1. dubna v 16.30 hodin.

Mariánské Lázně – Aritma 1:0 (0:0).
PODÍVEJTE SE: Viktoria udolala Aritmu. Tři body ji trefil kapitán Drahorád

HVĚZDA VYZVE METEOR

Dvě prohry v řadě mají za sebou v béčkové skupině fotbalisté chebské Hvězdy. Po skvělém startu, si tak procházejí krizí, kterou by chtěli Chebané prolomit v domácím prostředí, ve kterém vyzvou v sobotu 1. dubna od 16.00 hodin pražské Meteor, tedy souseda v tabulce, který na Hvězdu ztrácí pouhé dva body.

„Opět nás čeká velmi důležité utkání,“ je si vědom trenér Hvězdy Jan Beneš. „Víme, do jaké situace jsme se dostali a budeme, se chtít vrátit k výkonům z prvních dvou jarních kol a pokusit se znovu po dvou prohrách bodovat,“ narážel Beneš na porážky, které Hvězdu přiblížily zpět k sestupovému pásmu.

Navíc Meteor v jarní části prozatím neokusil hořkost prohry, když třikrát remizoval a jednou vyhrál. „Nečeká nás nic jednoduchého,“ upozorňoval Beneš na sílu soupeře, který naposledy porazil v poměru 6:1 Slaný.

FK Hvězda Cheb. Ilustrační foto.
Hvězda propadla v důležité bitvě v Libiši

BŘEZOVOU ČEKAJÍ LOUNY

Již po taktovkou nového kouče Petra Peterky zamíří Olympie Březové v béčkové skupině do Loun, tedy čtvrtého týmu tabulky, kde se představí v neděli 2. dubna od 16.30 hodin.

„Musíme se vyvarovat individuálních chyb, které nás stále v předchozích zápasech důležité body,“ upozorňoval kouč Olympie Petr Peterka, co bude důležité.

„Musíme vylepšit herní projev a hlavně pořádně zamakat, jako jeden tým,“ nabádá kouč. „Pokud podáme opravdu dobrý výkon, věřím, že bychom mohli uhrát přijatelný výsledek,“ dodal k utkání Peterka.

Březová – Admira Praha B 1:2 (1:0).
OBRAZEM: Březovou poslal do kolen dvěma zásahy Krpálek

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...