„Vstup do utkání jsme měli velmi dobrý, když jsme dvacet minut nepustili Petřín z jeho poloviny. Vytvořili jsme si i šance, ale bohužel je nedokázali brankově zúročit, když jsme nezvládli finální fázi,“ poznamenal k první pětačtyřicetiminutovce trenér chebské Hvězdy Miroslav Šebesta.

Naopak ve druhém poločase tvrdili fotbalovou muziku především fotbalisté Petřína, i přesto však dvakrát inkasovali, a na úvod tak bodově ostrouhali. „Musím sportovně uznat, že ve druhém poločase byl Petřín lepším týmem, když disponoval mladým, běhavým kádrem. My jsme však dokázali využít dva brejky, když oba proměnil v branku Lukáš Komberec, zatímco domácí vyšli střelecky naprázdno,“ popisoval dění ve druhé půli Šebesta.

Hvězda tak dosáhla na premiérové podzimní body. „Spokojený jsem pouze s prvním poločasem a vítězstvím. Naopak nespokojený jsem s výkonem ve druhém poločase,“ uzavřel hodnocení Šebesta.

SK Petřín Plzeň – FK Hvězda Cheb 0:2 (0:0). Branky: 75. a 86. Komberec Lukáš. Rozhodčí: Maiello. ŽK: 2:0. Diváci: 150.

FK Hvězda Cheb: Bertelman – Janda, Netrval, Vlk – Kompit (57. Mojcher), Klepáček (70. Iterský), Bauer, Sláma, Kohout – Kubinec, Komberec (88. Heřmánek).

Ilustrační foto.
Hokejisté Energie dostali nasypáno!