Defenzivě naladěný výběr chebské Hvězdy poprvé kapituloval na své umělce v 11. minutě, kdy se zapsal do střelecké listiny Tomáš Borák.

Druhou branku pak přidalo Kladno ve 34. minutě, kdy proměnil pokutový kop Petr Hampl, který tak udělal tečku za prvním poločasem. Po obrátce stran šli hráči Kladna do tříbrankového trháku, který hostům zajistil v 51. minutě Tadeáš Pospíšil, který si brankovou radost zopakoval i o deset minut později, který tak definitivně poslal výběr Hvězdy do kolen.

SKV Sharks Karlovy Vary – HC Sparta Praha Sledge 7:0 (3:0, 3:0, 1:0).
Demolice. Sparťané v lázních narazili. Sedmi góly je zničil mladíček Veselý

Na pětibrankový rozdíl poté upravil v 79. minutě svou druhou trefou Petr Hampl a tečku za utkáním udělal v 90. minutě střídající Tomáš Jankovský. Pro Hvězdu to byla již desátá prohra v podzimní části, čímž se ji klidný střed pořádně vzdaluje, když na něj ztrácí osm respektive deset bodů.

Hvězda Cheb – Kladno 0:6 (0:2). Branky: 11. Tomáš Borák, 34. a 79. Petr Hampl (1 PK), 51. a 61. Tadeáš Pospíšil, 90. Tomáš Jankovský. Rozhodčí: Popelka. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Cheb: Mašek – Marinč, Kořistka, Znak, Plíhal (11. Hrotek) – Janda, Bauer (68. Kopecký), Netrval, Kraclík (68. Steiner), Beneš – Hudeček.