„Začali jsme dobře, když jsme šli do vedení 1:0 po standardce, ale poté převzal hru Ostrov a my jsme se zatáhli,“ vracel se k duelu univerzál Viktorie Michal Drahorád.

Ostrov však dokázal v rychlém sledu dvěma zásahy z pokutových kopů převrátit ukazatel skóre na svou stranu. „Od nějaké dvacáté minuty se hra vyrovnala, ale nebezpečnější jsme byli my. Těsně před půlí jsme pak byli důraznější v soupeřově šestnáctce a po sérii odražených míčů všechno propálil Cinkanič,“ narážel Drahorád na šatňáka, kterým Viktoria srovnala na 2:2.

FK Ostrov – FC Viktoria Mariánské Lázně 2:6 (2:2).
FOTO, VIDEO: Ostrov propadl v derby. Od Viktorie překvapivě vyfasoval kanára

„Druhý poločas byl z naší strany dobrý, když se nám podařilo po rychlé kombinaci dát Kapolkou na 3:2,“ připomněl jeden z nejzkušenějších hráčů Mariánských Lázní důležitou branku, po které se jeho tým podruhé v duelu dostal do vedení. A nezůstalo jen u toho. „Následně po rohu opět skóroval Cinkanič, pro kterého to byl třetí gól v utkání. Následně jsem přidal čtvrtou branku po kombinaci s Holubem a v poslední minutě po centru Holečka vše uzavřel Holub,“ popisoval Drahorád další gólové radosti Viktorie.

„Od dvacáté minuty snesl náš výkon nějaké parametry a od toho, bychom se měli odrazit. Určitě však nechceme dělat velké závěry z jednoho utkání, musíme dál poctivě pracovat,“ doplnil Drahorád.


Načítám tabulku ...