„Do zápasu jsme šli bez několika hráčů a z pěti stoperů zbyl jen jeden,“ smutně poznamenal Zach k absenci šesti hráčů, kteří zůstali doma. A to se promítlo i do úvodu duelu. „Začátek zápasu byl strašidelný a už po pár minutách, kdy se domácím nepovedla standardní situace, jim náš hráč ve snaze odehrát míč namazal a bylo to 1:0,“ vracel se Zach k první inkasované brance.

FC Slavia Karlovy Vary – FK Teplice B 4:4 (0:3).
Skvěle. Slavia padala s Teplicemi B 0:3, pak předvedla stíhačku a remizovala

A pro Mariánské Lázně bylo ještě hůře. „Druhý gól jsme obdrželi opět po standardce, kdy domácí rychle rozehráli a my jsme na zadní tyči nechali zcela volného hráče, který hlavou skóroval,“ kroutil nevěřícně Zach hlavou. Postupně se ale jeho tým dostal zpět do hry. „Na levé straně byl hodně aktivní Lattisch, po jeho akcích a dobrém napadání jsme se dostali do dvou obrovských šancí, ale naložili jsme s nimi lajdácky,“ litoval kouč Viktorie neproměněných šancí.

„Do druhé půle jsme prostřídali a řekl bych, že jsme oproti prvnímu poločasu zlepšili pohyb a dostávali se do dobrých příležitostí. Zvlášť únik Renzy a dorážky po kvalitně zahraném rohu volaly po gólech, ale naše koncovka je opravdu žalostná,“ bědoval Zach.

FK Baník Sokolov – FK Hvězda Cheb 3:1 (1:0).
Sokolov skolil v derby Hvězdu, ta však neprodala kůži lacino

Plzeň však měla také svoje další šance, ale již bez brankového efektu, když je zneškodnil velmi dobře chytající brankář Hinterholzinger. „Výkon určitě nijak moc povedený nebyl a hlavně začátek zápasu byl z naší strany přímo šílený,“ shrnul duel Zach.

Viktoria Plzeň U19 – Viktoria Mariánské Lázně 2:0 (2:0). Mariánské Lázně: Hinterholzinger – L. Prokop (46. Brož), Drahorád, Rybař, Beránek – D. Skopový (46. Patrovský), Buršík (60. Kepl), Pěček, Lattisch (46. Renza), Kapolka – Nedbalý (46. Holub).