„Do zápasu jsme velmi dobře vstoupili, během několika minut jsme měli dvě velké šance, ale naložili jsme s nimi zle,“ vracel se k vstupu do utkání, který se nesl pod taktovkou Viktorie její trenér Aleš Zach. Fotbalisté Mariánských Lázní byli i nadále aktivní, když si následně vytvořili další tutovku, ale opět bez gólového efektu.

„Po krásném náběhu Pěčka, který šel ze strany sám na branku, jsme měli další tutovku, ale Dominik místo přihrávky Koptovi před prázdnou branku, volil střelu a balon hledáme ještě teď,“ poznamenal v nadsázce kouč Mariánských Lázní.

Následně hosté hru vyrovnali a domácím navíc přichystali pořádný šok, když v závěru prvního poločasu šli po brance Kynkora do vedení. „Na vápně jsme nedostoupili hráče, dali mu spoustu času a ten krásnou střelou na zadní tyč otevřel skóre,“ popisoval Zach obdrženou branku. Během poločasové přestávky proběhla v kabině viktoriánů diskuze, a ta sklidila po změně stran své ovoce. Během dvou minut totiž Viktoria vstřelila dvě branky, čímž dokonala parádní obrat.

„Nejdříve se prosadil Nedbalý hlavou, po perfektně kopnutém rohu Beránkem, pak Skopový po spolupráci s Koptou, vstřelil druhou branku,“ podotkl Zach k obratu svého týmu.

Jenže posléze se domácí začali bát o výhru, čímž se dostali zpět do hry hosté, ale tentokrát se přiklonila k Západočechům fotbalová štěstěna. „Začali jsme mít strach o výsledek a soupeř se začal více osmělovat, když v závěru jsme přežili dvě velmi dobře sehrané standardky a nesmírně cenné vítězství uhájili,“ oddychl si v hlase Zach. A nebylo divu. Pro Viktorii to totiž byla velmi cenná výhra vzhledem k tomu, že se proti sobě postavily dva týmy bojující o záchranu.

„Tohoto vítězství si velice cením, zvlášť proto, že kluci utkání museli otočit. Jsme rádi, že jim můžeme opět poděkovat za skvělý přístup, nasazení a morálku, kterou prokázali a ukázali, že cíl, který máme, chtějí splnit a nechávají na hřišti naprosto všechno a toho si cení moc i diváci,“ dodal závěrem za trenérský mariánskolázeňský štáb Zach.

Viktoria Mariánské Lázně – Tochovice 2:1 (0:1). Branky: 64. Nedbalý Jakub, 65. Skopový Daniel – 44. Kynkor Martin. Rozhodčí: Šiška. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Mariánské Lázně: Hinterholzinger – Brož, Rybař, Cinkanič, Beránek – Skopový (64. Holub), Pěček, Drahorád, Kapolka (74. Buršík), Nedbalý (87. Šácha) – Kopta.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...