Poprvé inkasovala Hvězda v 10. minutě, kdy si na pas Javorka naběhl Nádeníček, byl faulován a rozhodčí Trojan odpískal pokutový kop. Ten bezpečně proměnil sám faulovaný a bylo to 1:0.

Podruhé se radovali domácí ze vstřelené branky v 15. minutě, kdy přetažený míč po rohu Ceccarelliho vrátil hlavou Mihálik před branku a tam se zorientoval ve skrumáži Javorek a rovněž hlavou poslal míč do chebské sítě podruhé.

Ve 37. minutě obral o míč u zadní lajny Junka Pavel Hudeček a poslal míč do slánské sítě. Po změně stran šla Hvězda za vyrovnáním, ale pozadu nezůstali ani domácí, které v několika šancích pochytal parádními zákroky chebský brankář Mašek.

Ten nakonec kapituloval v 83. minutě po chytrém zakončení Jakuba Balšánka po akci střídajícího Veselého, který uzavřel účet duelu na konečných 3:1, čímž tak Hvězda připsala ve Slaném již sedmou prohru na hřišti soupeře.

SK Slaný – FK Hvězda Cheb 3:1 (2:1). Branky: 10. Nádeníček (PK), 15. Javorek, 83. Balšánek – 37. Hudeček. Rozhodčí: Trojan. Diváci: 160. Hvězda Cheb: Mašek – Marinč, Znak, Kořistka, F. Kompit (46. Lokinga) – Janda, Bauer, Netrval, Steiner (46. Hudlický) - Kopecký (78. Bílek), Hudeček.