Jako první vstoupí do čtvrtého kola ostrovský FK, který zamíří v sobotu 12. září do Štětí, tedy na půdu posledního týmu divizní skupiny B, kde bude usilovat o druhou výhru v řadě za sebou od 10.15 hodin.

Ostrov navíc bude plnit roli favorita, jelikož Štětí během tří zápasů třikrát prohrálo, a k tomu navíc nevstřelilo ani gól, a se skórem 0:7 se krčí na šestnácté příčce. Jako druhý pak naskočí do divizních bojů mariánskolázeňská Viktoria, kterou čeká v sobotu 12. září od 16.30 hodin souboj tabulkových sousedů, když se představí na půdě Mýta. Soupeři Mariánských Lázní se taktéž nedaří, stejně jako Viktorii, a právě klub ze západu Čech ztrácí na svého soka v tabulce pouhý bod. Jako poslední vstoupí do čtvrtého kola chebská Hvězda, tu čeká výjezd na půdu Sedlčan, tedy posledního celku divizní soutěže skupiny A.

Hvězdě patří v tabulce předposlední příčka a oba týmy mají na svém kontě shodně nula bodů, což přidá duelu na motivaci, zejména pak chebskému výběru, který na tom po herní stránce není vůbec špatně, ale chybí mu výsledky, a tím může dosáhnout na premiérové body v soutěži.