„Utkání se neslo v takovém spíš plážovém tempu, přesto byli k vidění i velmi pohledné akce, jelikož obrany nebyly už tak důsledné,“ říká k poslednímu vystoupení svého výběru kouč Mariánských Lázní. „Z několika velkých šancí jsme proměnili až tu v 60. minutě, kdy zhruba z deseti metrů Petr Holub propálil vše co mu stálo v cestě a vedli jsme,“ vracel se k brankové radosti Viktorie Zach.

Jenže z vedení se neradovali Západočeši dlouho, to když hosté srovnali v 61. minutě zásluhou Václava Hoffmanna. „Ještě jsme se, ale radovali u rohového praporku, když naší obranou proběhl Hoffmann a srovnal,“ poukazoval Zach. „Do konce duelu se nic podstatného již nestalo, a utkání skončilo asi spravedlivou dělbou bodů,“ přemítal po duelu Zach.

Po skončení sezony, tak mohl být velmi spokojený, jelikož cíl, se kterým Viktoria do jarní části šla splnila, když udržela divizní příslušnost. „Na jaře se nám povedlo udělat třicet bodů, což pokládám za velký úspěch kluků, kteří se opravdu semkli a udrželi pro Mariánky divizi, znovu jim chci moc poděkovat,“ doplnil hodnocení posledního duelu Zach.

Viktoria Mariánské Lázně – Soběslav 1:1 (0:0). Branky: 60. Holub Petr – 61. Hoffmann Václav. Rozhodčí: Šiška. ŽK: 1:1. Diváci: 200. Mariánské Lázně: Gembický – Buršík (46. Brož), Štůla, Cinkanič, Beránek – Kapolka (65. M. Skopový), Drahorád (65. Rybař), Pěček (52. J. Nedbalý), D. Skopový – Holub, Kopta.


Načítám tabulku ...