„Začátek utkání jsme měli solidní, vytvořili si jednu velkou šanci, ale bohužel neproměnili, pak jsme přestali běhat, dostupovat hráče a až do konce poločasu byli domácí kombinačně lepší, ale žádnou šanci si nevytvořili,“ bilancoval první poločas trenér Mariánských Lázní Aleš Zach.

Po změně stran však viktoriáni přidali na obrátkách, vytvořili si šance, ale bez brankového efektu. „Ve druhém poločase jsme se zlepšili, vytvořili si tři tutové šance, z nichž hlavně ta Skopového, volala po gólu, ale ani tu jsme nedali a tak utkání skončilo bez branek,“ zklamaně přidával k hodnocení Zach.

Viktoria se tak po šesti výhrách musela spokojit pouze s jednobodovým ziskem. „Tentokrát to od nás nebylo tak povedené utkání, ale nula vzadu a bod z venku, má pro nás velkou cenu,“ upozorňoval kouč Viktorie, že každý bod je vzhledem k vyrovnanosti tabulky hodně důležitý.

„Teď doléčíme šrámy a připravíme se na další velmi těžké utkání v Domažlicích,“ připomněl závěrem trenér Mariánských Lázní další důležitý zápas, který jeho tým čeká. A opět půjde o hodně, jelikož se proti sobě postaví sousedi v tabulce, když oba týmy mají shodně na kontě třiatřicet bodů.

Příbram B – Mariánské Lázně 0:0 (0:0). Rozhodčí: Hlaváček. ŽK: 4:2. Diváci: 58. Mariánské Lázně: Hinterholzinger – Rybař, Cinkanič, Beránek, Štůla (46. Renza) – Skopový, Drahorád, Kapolka (89. Patrovský), Buršík – Kopta, Nedbalý (67. Holub).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...