Lom šel za vítězstvím od úvodních minut, když v 6. minutě otevřel skóre přesnou ranou Michal Rabiňák. Tentýž hráč navýšil ve 33. minutě na dvoubrankový rozdíl, a aby toho nebylo málo, o tři minuty později, tedy ve 36. minutě, vedli domácí již o tři branky, a to zásluhou úspěšného střelce Davida Neužila.

Mariánskolázeňská Viktoria si připsala o víkendu ve Fortuna Divizi A na účet druhou podzimní výhru, když na svém hřišti za doprovodu neustálého deště nakonec udolala výběr Rokycan, který porazila těsně 3:2.

I po změně stran Lom pokračoval v gólových hodech, když Hvězdu nenechal vůbec nadechnout. V 63. minutě načal svou cestu za hattrickem Miroslav Grobát, který přidal další trefu v 77. a posléze v 82. minutě. Mezi se vtěsnal čestný úspěch Chebanů, který měl na svědomí v 76. minutě střídající Dominik Kubinec. Závěrečné slovo patřilo domácím, za které obstaral sedmou branku v 89. minutě Martin Slavík.

TJ Sokol Lom – FK Hvězda Cheb 7:1 (3:0). Branky: 6. a 33. Rabiňák Michal, 36. Neužil David, 63. , 77. a 82. Grobár Miroslav, 89. Slavík Martin – 76. Kubinec Dominik. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 0:2. Diváci: 48. FK Hvězda Cheb: Wagneter – Kompit, Veleman, Netrval, Janda – Beneš – Anděl, Sláma, Bauer, Jovičič – Komberec (stř. Kubinec, Macháček, Steiner).