„Zápas jsme potřebovali zvládnout, jelikož se nám v posledních zápasech nedařilo jak výsledkově, tak i herně, takže jsme už potřebovali urvat body,“ přiznával kapitán Viktorie Michal Drahorád.

Již během týdne neponechali viktoriáni nic náhodě a na soupeře se zodpovědně chystali a to se řádně vyplatilo. „V týdnu jsme měli hodně taktických nácviků a přineslo to ovoce,“ pochvaloval si Drahorád. A nebylo divu. Ve 31. minutě se střelecky zaskvěl po standardní situaci František Nedbalý, který ve 40. minutě pak přidal druhou branku ze značky pokutového kopu.

„Byli jsme hodně na balonu a všechno plnili tak, jak jsme si řekli. Podařilo se nám vstřelit první branku ze standardky a poté jsme přidali druhou branku z pokutového kopu,“ připomněl gólové radosti svého týmu Drahorád.

Ve druhém poločase však Rokycany přidaly na obrátkách, ale i přes šance na obou stranách se již ukazatel skóre neměnil. „Ve druhé půli už Rokycany přidaly a my se snažili chodit do brejků do otevřené obrany, což se nám sice dařilo, ale gól již nepadl, i přesto, že jsme měli několik šancí,“ hodnotil druhý poločas kapitán Mariánských Lázní.

Viktoriáni si tak připsali na konto třetí tříbodový zisk. „Podle mě zasloužená výhra, plnili jsme všechno, co jsme si řekli, a vedlo to k zaslouženým třem bodům,“ spokojeně bilancoval Drahorád.

A tříbodový zisk to byl pro tým od Ferdinandova pramene hodně důležitý, jelikož Mariánské Lázně čekají náročné zápasy. „Vzhledem k losu, který nás teď čeká, byla výhra hodně důležitá, protože z Berouna se body jen tak nevozí a poté Soběslav je taky hodně těžká,“ uzavřel Drahorád.