Jenže Hvězda se pod taktovkou trenéra Miroslava Šebesty na lídra áčkové skupiny řádně vytáhla, když s ním dokázala držet fotbalový krok a remizovala 2:2.

„Soupeře jsme zaskočili rychlým gólem, ale bohužel jsme v závěru prvního poločasu po vlastní chybě inkasovali vyrovnávací branku. Jinak jsme velmi dobře bránili a soupeře nepouštěli do šancí,“ vracel se trenér Hvězdy Miroslav Šebesta k první pětačtyřicetiminutovce, ve které se Hvězda ujala vedení již v 5. minutě, když se do střeleckých statistik zapsal Zdeněk Sláma. Přeštice vyrovnaly ukazatel skóre čtyři minutky před obrátkou stran, když se gólově prosadil Matěj Strejček. „Ve druhém poločase jsme druhý gól inkasovali z pokutového kopu, ale rychle jsme dokázali brankově odpovědět krásnou brankou Jandy,“ narážel Šebesta na úspěšný pokutový kop Patrika Šmídla v 72. minutě a rychlé brankové odpovědi Vítězslava Jandy.

„Do konce utkání se již nic podstatného nestalo, a tak se šlo na penaltový rozstřel. Penalty nám bohužel nejdou, ale na druhou stranu jsme šli do utkání s cílem bodovat a to se povedlo, i když k průběhu mohu říci, že jsme jich mohli mít více,“ vypočítával trenér Hvězdy.

Chebané si tak připsali na konto osmý podzimní bod a i nadále pošilhávají po klidném středu tabulky, na který ztrácí tři body. „Utkání bylo sice místy vyhecované, ale odehrálo se před skvělou diváckou kulisou,“ dodal Šebesta k duelu, ve kterém jeho tým přichystal lídru tabulky druhou podzimní bodovou ztrátu.