„Jsme rádi, že jsme potvrdili doma výhru nad Chebem, to byl náš cíl, a ten jsme splnili,“ narážel Dolejš na výhru 2:0. Viktoriáni o ní prakticky rozhodli již v prvním poločase, kdy vstřelili obě branky.

„Vítězná sestava z Chebu se nezměnila, a první branku jsme vstřelili po faulu na Drahoráda v pokutovém území, když nařízenou penaltu proměnil František Nedbalý. Druhou jsme přidali po souboji Cinkaniče s brankářem hostů, a odražený míč poté uklidil z hranice šestnáctky Michal Drahorád,“ ohlédl se trenér Viktorie za dvěma brankovými radostmi svého výběru. Pro Viktoriány to byly veledůležité body.

„Soupeř disponoval mladými hráči, proto jsme na něj chtěli vlétnout. A to se podvedlo. Vstřelili jsme také důležité branky. Po změně stran jsme se zatáhli a chodili do brejků, když jsme si stejně jako Doubravka vytvořili dvě šance, ale již bez brankového efektu,“ dodal k vítěznému utkání Dolejš.

FC Viktoria Mariánské Lázně – SK Senco Doubravka 2:0 (2:0) Branky: 19. Nedbalý František (PK), 34. Drahorád Michal Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 1:1. Diváci: 180

Mariánské Lázně: Šmejkal – Habart (86. Parák), Braun, Prokš, Lukáš – Pěček (60. Popovič), Drahorád, Ruda, Kořistka (90. Holeček) – Nedbalý (86. Šilhán), Cinkanič (70. Šácha)