Přitom Baník měl vstup do zápasu velmi dobrý, když již v 8. minutě vedl 1:0, když Lukáš Václavík našel ideální přihrávkou na křídle Adam Čížka, jehož centr uklidil do branky Domažlic Dominik Kubinec.

Domácí dokázali srovnat na začátku druhého poločasu, kdy prošel do šestnáctky hostů František Copák, který křižnou střelou překonal brankáře Sokolova.

Baník si vzal vedení zpět v 68. minutě, kdy vymíchal Lukáš Komberec v šestnáctce domácích obránce a následně jeho nahrávku do ohně přetavil v druhý gól Dominik Kubinec. Vedení však udržel Baník pouhé čtyři minuty, když se po standardní situaci prosadil Filip Velfl.

A další velká chvíle domažlického kapitána přišla dvě minuty před koncem, přesněji v 88. minutě. To se dostal k odraženému balonu na hranici šestnáctky a křižnou střelou do šibenice sokolovského svatyně rozhodl o tříbodovém zisku domácích.

TJ Domažlice B – FK Baník Sokolov 3:2 (0:1). Branky: 49. František Copák, 72. a 88. Filip Velfl – 7. a 68. Dominik Kubinec. Rozhodčí: Babka Ondřej – Žurek Roman, Žemlička Tomáš. ŽK: 1:2. Diváci: 145. Sokolov: Švihořík – Kabantsov, Krlička, Richter, Holík (76. Zázrivec) – Štůla, Čížek, Rmoutil, Václavík, Schulz (46. Komberec) – Kubinec (82. Mikleš).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...