Jako první naskočí do divizního kolotoče Viktoria Mariánské Lázně, která bude tvrdit na svém stadionu roli favorita. V sobotu 4. listopadu se totiž postaví od 10.15 hodin sedmému Komárovu. Ten na Viktorii, která kraluje áčkové divizi, ztrácí dvanáct bodů. Se svými fanoušky se bude loučit i Baník Sokolov, který bude hostit v sobotu 4. listopadu od 10.15 hodin na svém stadionu Rokycany. Svěřenci sokolovského kouče Miloslava Janovského budou chtít udržet i po tomto souboji domácí neporazitelnost, která trvá již sedm kol.

Náročná šichta čeká v sobotu 4. listopadu od 10.15 hodin nováčka z Ostrova, který po výhře nad výběrem Hřebeče zamíří na horkou půdu Chomutova, který vévodí béčkové skupině. „Čeká nás nejtěžší utkání na podzim,“ má jasno ostrovský trenér Karel Tichota. A není divu. Chomutov totiž jako jediný tým ještě neokusil během třinácti kol hořkost porážky. Navíc v domácím prostředí urval sedm výher v řadě za sebou.

Mariánské Lázně i přes aféru s odvolaným trenérem stále kralují Fortuna divizi A.
Anketa o fotbale v lázních, vyhazovaný trenér. Sponzor vrací úder: Je to podvod

„Chomutov suverénně vede tabulku, má zkušené mužstvo s kvalitními hráči,“ říká ke kvalitě soupeře Tichota. I přesto, že jsou karty rozdány, nechce Ostrov prodat svou kůži lacino. „Pokud podáme kvalitní týmový výkon, tak věřím, že i když se budeme muset obejít bez několika hráčů, můžeme domácí potrápit,“ věří Tichota, že jeho tým podá i v oslabení na půdě Chomutova kvalitní výkon.

Náročnou bitvu má před sebou také březovská Olympie, kterou čeká druhý zápas na hřišti soupeře v řadě, když se v sobotu 4. listopadu představí od 10.15 hodin na půdě Brandýsa nad Labem. „Čeká nás zápas o šest bodů,“ je si vědom březovský kouč Marek Kratochvíl. „Brandýs v domácím prostředí soupeřům body příliš nerozdává, ale věřím, že už zlomíme naše prokletí venkovních zápasů. Věřím, že se nebude opakovat výpadek z prvního poločasu v Neratovicích a přivezeme z hřiště soupeře konečně tři body,“ přeje si Kratochvíl druhou podzimní výhru.

Těžké utkání pak čeká chebskou Hvězdu, která se představí v sobotu 4. listopadu od 14.00 hodin na půdě Slaného. Středočeši se drží po třináctém kole na šesté příčce a v duelu s Hvězdou budou tvrdit roli favorita. Cheb však potřebuje body jako sůl, aby se přiblížil týmům, které má v tabulce na dohled.

Aleš Zach, bývalý trenér FC Viktoria Mariánské Lázně.
Lumpárna, zlobí se bývalý kouč Viktorie. Má odpovědi na všechna nařčení

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...