„Již ve čtvrté minutě domácí kopali penaltu, to se stane, ale poté jsme si vytvořili tři stoprocentní šance, které jsme neproměnili, a z druhé situace Admiry před naší brankou jsme podruhé inkasovali,“ nevěřícně kroutil hlavou trenér Viktorie Stanislav Purkart. A měl k tomu řádný důvod.

„Nehráli jsme vůbec špatně, dobře jsme bránili a chodili do brejků, ale poté jsme udělali chyby, které soupeř potrestal,“ narážel Purkart na důležité rozdíly mezi týmy. A aby toho nebylo málo, Mariánské Lázně inkasovaly ve 35. minutě třetí branku.

„V závěru prvního poločasu jsme vstřelili kontaktní branku Zdeňkem Štěpánem, což pro nás bylo důležité,“ poukazoval Purkart. Po změně stran Viktoria chtěla vstřelit další branku, která by ji navrátila zpět do utkání. Marně.

„Bohužel se nám to nepovedlo, naopak jsme museli přeskupit řady po vyloučení Michala Drahoráda,“ vysvětloval Purkart. Poté hřiště ovládla pražská Admira, která hostům z lázní řádně zatápěla.

Svou převahu pak dokázala gólově zúročit až v samotném závěru, když v rozmezí dvou minut dvakrát skórovala. „Pořád jsme chtěli nesmyslně vstřelit branku, čímž jsme ještě více otevřeli hru, a soupeř toho dokázal brankově zúročit. Je to škoda, jelikož takto vypadá výsledek podstatně hůře,“ připomněl Purkart konečný ukazatel skóre, na kterém bylo 1:6 v neprospěch jeho týmu.

Tisíce rodičů s dětmi si užily báječnou atmosféru v rámci dm rodinného běhu, který je nedílnou součástí Mattoni 1/2Maratonu Karlovy Vary.
OBRAZEM: Lázně pohltila žlutá tsunami