„Opět nám nevyšel vstup do zápasu, když jsme lacino inkasovali. Obdržený gól nás ale nakopl, soupeře jsme zatlačili, dobře kombinovali a brzy se nám podařilo vyrovnat. Před odchodem do kabin jsme však neproměnili ještě pokutový kop,“ poznamenal k prvnímu poločasu obránce mariánskolázeňské Viktorie Martin Lukáš.

I ve druhém poločase byly více na míči Mariánské Lázně, jenže opět bez brankového efektu. „Druhá pětačtyřicetiminutovka se nesla ve stejném duchu, ale z ojedinělého brejku domácích jsme inkasovali druhý gól a to rozhodlo,“ smutně podotkl ke druhému poločasu Lukáš a závěrem ještě přidal: „Je to stále stejná písnička, nehrajeme špatně, ale trápíme se v koncovce, a aby toho nebylo málo, sráží nás laciné obdržené branky.“

FK Hořovicko – FC Viktoria Mariánské Lázně 2:1 (1:1). Branky: 2. Mach Jan, 67. Novotný Pavel – 34. Šácha Martin. Rozhodčí: Kovářová. ŽK: 0:3. Diváci: 80.

Mariánské Lázně: Šmejkal – Kořistka, Braun, Cinkanič, Lukáš – Pěček, Šácha, Drahorád (70. Nedbalý), Prokš, Habart – Popovič.