Na lavičku usedl v záskoku hlavního kouče Miroslav Zeman a to nebyla jediná změna. Viktoriáni se navlékli zpět do svých dresů, zmizely bannery již bývalého partnere klubu, a navíc duel odehráli s podporou pro odvolaného kouče Aleše Zacha.

O tom, že si hráči přejí návrat oblíbeného kouče podpořili v bitvě 12. kola áčkové divize se Soběslaví, výhrou 3:0, když všechny branky věnovali hráči právě Aleši Zachovi.

Na první branku nečekali fanoušci na stadionu mariánskolázeňské Viktorie dlouho. V 8. minutě je totiž po pohledné kombinaci rozjásal vedoucí brankou Petr Řezáč.

Ale Zach již není trenérem mariánskolázeňské Viktorie.
Šok na západě Čech. Tým vede divizi, ale propustil trenéra. Kvůli sponzorovi

Než se hosté oklepali z první inkasované branky obdrželi druhou. Ve 13. minutě se totiž skvělou trefou prezentoval z hranice šestnáctky Dominik Pěček.

Po změně stran pak přidaly Mariánské Lázně ještě třetí branku tu měl na svědomí v 63. minutě Filip Renza, který tak udělal brankovou tečku za utkáním.

Viktoriáni tak připsali v áčkové divizi na své konto již deváté vítězství, když se navíc Mariánské Lázně vyhřívají na prvním místě tabulky s čtyřbodovým náskokem před druhým Petřínem a třetí Admirou.

Viktoria Mariánské Lázně – Spartak Soběslav 3:0 (2:0). Branky: 8. Petr Řezáč, 13. Dominik Pěček, 63. Filip Renza. Rozhodčí: Hanzal. ŽK: 0:1. Diváci: 150. Mariánské Lázně: Gembický – Šimek, Cinkanič, Brož, Dvořák – M. Skopový (51. D. Skopový), Drahorád (51. Štůla), Pěček (51. Hošek), Kapolka (51. Buršík) – Řezáč, Renza (73. Holub).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...