„Rokycany mají na jaře velmi dobrou formu a co jsem viděl, hrají i zajímavý fotbal,“ upozorňoval před utkáním kouč Viktorie Aleš Zach.

První pětačtyřicetiminutovka sice nabídla na stadionu Viktorie zajímavou podívanou, ale na brankovou radost si museli počkat nejen fanoušci až do druhého poločasu.

„První poločas jsme častěji drželi míč, hosty téměř do ničeho nepouštěli, ale nebyli jsme úplně spokojeni s pohybem hráčů a s řešením situací ve finální fázi,“ poukazoval Zach, že ne vše bylo podle jeho představ.

Nakonec Mariánské Lázně zažily skvělou jedenáctiminutovku, během které zatížily konto soupeře třemi zásahy. „Po změně stran jsme soupeře vysoko napadali a odměnou nám byl gól po akci výtečně hrajícího Martina Kapolky. Posléze jsme přidali další dva góly, nejdříve po sólu Skály a pak se trefil Adam Bártl,“ připomněl kouč Viktorie brankové radosti svého týmu.

„To nás ale až moc ukolébalo a zhruba od 75. minuty, jsme nebyli spokojení, protože hráči byli až moc lehkovážní,“ zlobil se Zach.

Za to Viktoria zaplatila, když v 73. minutě skóre v dresu Rokycan Jan Hereit. „Dostali jsme kontaktní gól, ale pak i přesto, že hosté hrozili, nic jiného než několik rohů si nevytvořili a my jsme utkání dotáhli k vítězství,“ chválil si trenér Mariánských Lázní.

A pro viktoriány to byla důležitá výhra, která je udržela v tabulce na třetím místě. „Vítězství s těžkým soupeřem si nesmírně ceníme, ale výpadku jako v poslední čtvrthodině, se prostě musíme vyvarovat,“ doplnil závěrem Zach.

FC Viktoria Mariánské Lázně – FC Rokycany 3:1 (0:0). Branky: 59. Martin Kapolka, 69. Tomáš Skála, 70. Adam Bártl – 73. Jan Hereit. Rozhodčí: Eibl Lukáš – Izugrafov Svjatoslav, Žemlička Tomáš. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Mariánské Lázně: Gembický – Fremr, Voves, Skála, Dvořák – Drahorád, Trojanec, Kapolka (90. Skopový) – Holub, Bártl (71. Koudele), Bílik (79. Tříska).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...