V posledních třech kolech vydolovali tři výhry, čímž si obohatili konto o devět bodů. Rázem se tak vyhoupli na průběžnou šestou příčku.

„Samozřejmě že psychika hraje velkou roli, ale musíme ji udržet na uzdě, jelikož chceme urvat co nejvíce bodů v závěru, abychom si mohli udělat co nejlepší výchozí pozici pro jarní část,“ poukazoval trenér Viktorie Stanislav Purkart.

Protáhnout vítěznou jízdu zamíří viktoriáni v sobotu 10. listopadu na půdu Berouna, kde se budou prát o čtvrtou výhru v řadě za sebou od 14.00 hodin.

„Pro nás je Beroun velkou neznámou. Soutěž začal rozpačitě, ale v posledních kolech dosáhl na důležité body a na nás v tabulce ztrácí jeden bod,“ vypočítal trenér Mariánských Lázní. Do Berouna však odcestují viktoriáni s cílem bodovat. „Čeká nás těžký duel,“ narážel Purkart na šestnáct bodů z domácího prostředí v podání Berouna.

„Víme, že soupeř udělal většinu bodů doma a že jen tak se od něj nevozí, ale nám se v letošní sezoně více daří na hřištích soupeřů, proto věřím, že když zahrajeme dobře v obraně a využijeme naše šance, tak neodjedeme s prázdnou, ale rozhodne se až na hřišti,“ dodal k utkání čtrnáctého kola Purkart.