Lépe je na tom přeci jen mariánskolázeňská Viktoria, která si vystřílela bodový polštář již během podzimní části áčkové skupiny. V jarní části prozatím hráči Viktorie dosáhli v pěti duelech pouze na jeden bod, a to za úvodní remízu s Klatovy, jinak vždy museli skousnout prohru o jednu branku. Teď čeká družinu poskládanou kolem kouče Aleše Zacha další důležitá bitva.

Na stadion, který se nachází u Ferdinandovo pramene, totiž dorazí v sobotu 13. dubna rezerva domažlické Jiskry, která v jarní části bojuje o udržení divizní příslušnosti, o čemž svědčí i třináctá příčka, na které se výběr z Chodska nachází. Role favorita tak připadne na vrub Mariánských Lázní. Česká nás mladý tým, který se dával přes zimu tak nějak podobně dohromady jako my,“ podotkl k poznatkům o soupeři, se kterým se střetnou hráči Mariánských Lázní od 10.15 hodin trenér Viktorie.

FC Viktoria Mariánské Lázně. Ilustrační foto.
VIDEO: Brutální zářez! Rozhodčí neměl s Viktorií na Petříně slitování

„My se však soustředíme sami na sebe a po herně povedeném zápase na Petříně, kde jsme rozhodně nebyli horším týmem, ale bohužel nezvládli závěr, chceme na poctivý výkon navázat a před našimi diváky vyhrát,“ přeje si Zach prolomit neúspěšnou sérii a potěšit tak fanoušky Viktorie premiérovou výhrou v jarní části divize.

To chebská Hvězda sice dosáhla v béčkové skupině na dva body v pěti utkáních, ale vzhledem k boji o záchranu je to pro ní málo. Přitom měli Chebané rozjezd druhé části soutěže velmi dobrý, když po třech kolech dosáhli na dva body. Posléze však přišel na řadu těžký los a také duel v Nespekách, který byl pro Hvězdu velmi důležitý.

Ten nakonec prohrála kvůli chybnému rozhodnutí sudího, který daroval tříbodovou radost výběru Nespek. Šance na udržení i přesto stále žije, ale Hvězda již musí začít sbírat důležité body. Začít může již o víkendu, přesněji v sobotu 13. dubna, kdy se představí od 16.30 hodin na půdě Českého Brodu, který balancuje na hraně sestupu. Na podzim Hvězda na soupeře v domácím prostředí nestačila, takže mu má co vracet.

FK Hvězda Cheb. Ilustrační foto.
Újezd rozhodl o výhře v Chebu po změně stran, třemi zásahy

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...