„Na prvním tréninku se sešlo osmnáct hráčů,“ vracel se ke startu zimní přípravy trenér Viktorie Otakar Dolejš a hned přidal: „Zahráli jsme si fotbal a nechybělo ani vážení.“

Naplno pak naskočili do zimního přípravného drilu viktoriáni včera. „Trénovat budeme čtyřikrát v týdnu, kdy budeme využívat nejen hřiště, ale také posilovnu, chybět nebude ani speciální atletický trénink či aerobik a regenerace,“ prozradil Dolejš.

Do dresu Viktorie se navrátili útočník Petr Holub a Jakub Lattisch, který naposledy válčil v třetiligové karlovarské Slavii. Naopak vale dal trikotu Mariánských Lázní Dan Cinkanič. „Holub i Lattisch dříve ve Viktorii hráli, tak si od nich hodně slibujeme. Škoda jen, že Cinkanič z osobních důvodů skončil,“ poznamenal k pohybům v kádru Dolejš.

Viktoriáni budou absolvovat v rámci přípravy i čtyřdenní soustředění ve Františkových Lázních. „To bude na programu od čtvrtka 23. ledna do neděle 26. ledna,“ přiblížil trenér Viktorie. První přípravné utkání pak čeká Mariánské Lázně v sobotu 18. ledna na UMT v Sokolově, kde se střetnou s výběrem Baníku U19.

„Poté odehrajeme druhé utkání v sobotu 25. ledna, kdy se představíme na umělce v Chebu, kde nás čeká utkání s Hvězdou,“ dodal závěrem Dolejš.