„Do zápasu jsme šli s tím, že musíme bezpodmínečně vyhrát a získat důležité tři body,“ připomněl záložník Viktorie Martin Kapolka, s jakým cílem vstupoval jeho tým do zápasu. „V prvním poločase jsme byli lepším týmem, více drželi balon, měli více ze hry,“ chválil si výkon v prvním poločase, který viktoriáni přetavili vedení 1:0.
„Soupeře jsme do vážnějších šanci nepouštěli, naopak my jsme vstřelili jednu branku,“ narážel Kapolka na branku vyhlášeného kanonýra Jana Kopty, který zařídil z úspěšné dorážky Mariánským Lázním jednobrankové vedení.

Po změně stran přidali fotbalisté Viktorie druhý gól, o který se zasloužil Petr Holub. Poté ale dokázala Horní Bříza snížit na rozdíl jedné branky, víc už ji výběr z Chebska nedovolili. „Druhý poločas už byl spíše o bojovnosti, ale přesto jsme ho zvládli a připsali si první body jara,“ neskrýval Kapolka radost nad prvním bodovým přísunem ve druhé části divizní soutěže.
Načítám tabulku …