Již jedenácté vítězství zaznamenali dorostenci ostrovského FK, kteří vévodí tabulce. Tentokrát v domácím prostředí porazili poslední Kadaň v poměru 4:2, čímž udrželi neporazitelnost v domácím prostředí, ve kterém dosáhli již na páté vítězství.

I napodruhé dokázal dorostenecký výběr chebské Hvězdy uspět v derby s Mariánskými Lázněmi. Na podzim Hvězda soupeře rozstřílela 8:0, tentokrát však byla výhra v jejich podání skromnější, a to 2:0.

Výběru KKFS zajistil postup jedinou trefou v souboji s Plzeňským KFS Pavel Veselý.
Regions´Cup: Výběru KKFS zajistil postup jedinou trefou březovský kanonýr Veselý

Tříbodový zisk si mohla vychutnat o víkendu v souboji tabulkových sousedů Svatava, ta hostila na svém stadionu Sedlec, který porazila 3:0, a v tabulce se mu vzdálila na rozdíl pěti bodů.

O víkendu, když bude na programu 14. kolo, bude v sázce fotbalový trůn, o který se střetnou dva nejlepší týmy tabulky, Ostrov a Hvězda Cheb.

Nejdříve však přijde na pořad sobotní duel Sedlece s Mariánskými Lázněmi, který bude zahájen ve 14.00 hodin. Pak přijde na pořad v neděli 1. května duel chebského FC, který přivítá od 10.30 hodin Kadaň.

Následně se odehraje šlágr kola, v tom se střetnou v bitvě o první příčku Hvězda Cheb a Ostrov, když tentokrát čeká Ostrováky výjezd na chebskou umělku, kde bude utkání zahájeno ve 13.00 hodin. Vše pak zakončí bitva složeného týmu Toužimi a Bečova, který na toužimském stadionu vyzve v 15.00 hodin Svatavu.

Výsledky, 13. kolo:

Ostrov – Kadaň 4:2 (2:0). Branky: 6. Jiřík Karel, 19. Kodajek Martin, 84. Janda Adam (vlastní), 88. Čerepeš Daniel – 56. a 60. Janeček David.

Mariánské Lázně – Hvězda Cheb 0:2 (0:0). Branky: 57. Altman Jan, 87. Lokinga Lukáš.

Svatava – Sedlec 3:0 (2:0). Branky: 7. Štoudek Jaroslav, 31. Münzer Robert, 67. Bartůšek Šimon.


Načítám tabulku …