Navíc šlo o souboj tabulkových sousedů, který nakonec přetavila v cennou výhru chebská Hvězda, která díky brankám Jana Sládka a Matěje Kraclíka dosáhla na třetí podzimní výhru a v tabulce se posunula na druhou příčku, na body před třetí Mariánské Lázně.

Na prvním místě krajského přeboru se udrželo Královské Poříčí, které jako jediný tým ještě neztratilo v základní části soutěže ani bod.

O víkendu se Poříčí představilo v Chebu, kde je hostil složený tým chebského FC a Lipové, a nakonec z toho byla v podání výběru ze Sokolovska pětibranková výhra, pod kterou se podepsal čtyřmi přesnými zásahy Václav Bendík.

Stále bez bodu je kombinovaný tým Toužimi a Bečova, který o víkendu přivítal na svém pažitu Kadaň, od níž musel skousnout osmibrankový příděl.

V trikotu Kadaně si připsal na střelecké konto čtyři úspěšné trefy Filip Schreiner a hattrick k tomu přidal Jiří Palma.

S nepořízenou se navrátil z Ostrova složený tým Nejdku a Nové Role, který neuspěl v souboji tabulkových sousedů, když si na svůj účet připsal v souboji s tamním FK prohru rozdílem jedné branky.

Výsledky, 5. kolo

Toužim/Bečov – Kadaň 2:8 (1:4). Branky: 39. Jansa Jan, 48. Kreutzer Martin – 3. Macola Marek, 17. , 73. , 80. a 82. Schreiner Filip, 20. , 36. a 85. Palma Jiří.

FC Cheb/Lipová – Královské Poříčí 1:5 (0:2). Branky: 77. Holakovský Václav – 7. , 67. , 74. a 85. Bendík Václav, 37. Tlamsa Tomáš.

Hvězda Cheb – Mariánské Lázně 2:1 (2:1). Branky: 28. Sládek Jan, 34. Kraclík Matěj – 10. Novosad Ivan.

Ostrov – Nejdek/N.Role 3:2 (2:1). Branky: 16. Godžo Gabriel (PK), 37. a 75. Bílek Šimon – 9. Šilhan Matěj, 51. Jílek Jakub.