Oba týmy mají na svém kontě po víkendových bojích, ve kterých slavily již šestou výhru v řadě za sebou, osmnáct bodů. Výběr Poříčí si zajel tentokrát pro tříbodovou radost do Chebu, kde porazil tamní FC dvoubrankovým rozdílem, a stejně si pak počínaly i Františkovy Lázně, které uspěly na půdě Nové Role, kde slavily dvoubrankovou výhru.

Třetí místo si udržel Nejdek, který uspěl na horké půdě v Novém Sedle, kde dosáhl na dvoubrankovou výhru, kterou mu zařídil střelecky disponovaný kanonýr Jakub Valvoda.

Důležitou, a hlavně cennou výhru vytěžil na drahovické umělce žlutický Sokol, který získal skalp rezervy karlovarské Slavie a v tabulce stále pošilhává po medailových postech.

Sokolovské derby, které bylo k vidění v Lomnici, jednoznačně ovládl Chodov, který se mohl radovat ze čtyřbrankového vítězství, které ho posunulo v tabulce o jeden bod právě před Lomnici. Karlovarská Lokomotiva sice před svými fanoušky dobře rozehrála derby s Hroznětínem, když se ujala po parádní trefě Jindřicha Tuláka vedení, ale to už bylo ze strany Lokády vše.

Hroznětín vyrovnal taktéž po parádní trefě, kterou měl na svědomí Jiří Klas, to však bylo po gólové stránce z obou stran vše, a tak přišla na pořad penaltová loterie, kterou nakonec přetavil v druhý, bonusový bod Hroznětín. Výsledkovou mizérii neprolomil Horní Slavkov ani o tomto víkendu, kdy se představil na půdě Toužimi, kde obdržel pětibrankový příděl, a na premiérové body tak v soutěži i nadále čeká.

Výsledky, 5. kolo

Nové Sedlo – Nejdek 1:2 (1:1). Branky: 28. Vítek Leoš – 9. Valvoda Jakub, 70. Valvoda Jakub.

Lomnice – Chodov 1:4 (0:0). Branky: 89. Čuchraň Michal – 63. a 68. Vachník Martin, 77. Kopecký Michal, 87. Boči Martin.

Nová Role – Františkovy Lázně 0:2 (0:1). Branky: 10. Hajmacher Tomáš, 58. Lávička Luboš.

Loko Karlovy Vary – Hroznětín 1:1 (1:0) – PK 3:5. Branky: 6. Tulák Jindřich – 52. Klas Jiří.

Slavia Karlovy Vary B – Žlutice 1:3 (1:2). Branky: 37. Link Martin – 5. a 57. Eberl David, 25. Slivčák Libor.

FC Cheb – Královské Poříčí 1:3 (0:0). Branky: 84. Kraclík Jiří – 53. Peterka Pavel, 60. Drobný Jiří, 88. Unger Daniel.

Toužim – Horní Slavkov 5:1 (3:1). Branky: 5. Helembai Filip, 38. Kolena Karel, 42. Drabík David, 66. Borek Tomáš, 88. Havlovic Josef – 44. Čada Pavel.