FK Ostrov B – FK Nová Role 1:9 (1:3). Branky: 11.Vrba Jakub – 13. a 31. Chlup Tomáš, 34. Živanovič Miroslav, 51. Šourek Martin (PK), 57. Vaverka Josef 75. , 78. a 79. Neudert Filip, 82. Hájek Lukáš. FK Ostrov B: Süttö - Hrůza, Tomáň, Navrátil, Kunz – Vrba, Rašman, Vlasák, Slavík - Novotný, Bílek (stř. Josífko, Kiš). FK Nová Role: Poláček -Kvapil, Karlík, Černý, D. Hájek – Koudelka, Šourek, Šťastný, Neudert, L. Hájek -Chlup (stř. Živanovič, Švéda, T. Vakeš).

„Byla to hrůza,“ zlobil se po utkání ostrovský trenér Štěpán Dvořák. Jenže záložní tým Ostrova vstoupil do utkání velmi dobře, když se ujal vedení po brance Jakuba Vrby, který svou rychlostí dělal soupeři nemalé problémy.

„Bohužel právě Vrbu jsem musel po třiceti minutách střídat,“ připomněl, že po odchodu Vrby ze hřiště si novorolská obrana, kterou řádně větral, oddychla.

„Soupeři jsme se vyrovnali jen v první půli,“ narážel na výkon svého týmu v první půli. To po změně stran se strhl nad květnovským stadionem gólový uragán v režii hráčů z města porcelánu.

Další cennou výhru si připsala v rámci tréninkového utkání na svůj účet třetiligové karlovarská Slavia, která uspěla v okresním derby, ve kterém porazila divizní Hvězdu Cheb 2:0, když se o branky sešívaných podělili Jaroslav Červený a Ludvík Tůma.
PODÍVEJTE SE: Slavii vystříleli výhru nad Hvězdou Červený a Tůma

„Ve druhé půli se zranil ještě stoper Tomáň a třicet minut jsme hráli s náhradním gólmanem v poli,“ zdůraznil Dvořák. „Za stavu 1:4 jsme neproměnili pokutový kop a potom jsme se úplně sesypali.

Soupeři jsme tři góly vlastně věnovali, když po individuálních chybách šel třikrát sám na brankáře,“ přidává k obdrženým brankám ostrovský trenér. „Výsledek je spravedlivý,“ je si vědom Dvořák a závěrem dodává: „Za náš přístup k druhému poločasu jsme si nic jiného nezasloužili.“

Naopak spokojenost zavládla po zápase v kabině Nové Role. „S utkáním až na prvních dvacet minut jsem spokojený. Kluci podali dobrý výkon, což zejména ve druhé půlce utkání vyjádřili i na skóre utkání. Velké poděkování patří všem hráčům, včetně náhradníků,“ hodnotil zápas trenér Nové Role Petr Vakeš.