A není také divu. Derby Spartaků, ve kterém se představí na hornoslavkovském pažitu chodovský Spartak, tedy aktuálně druhý tým tabulky, totiž bude pod bedlivým dohledem Sportovního deníku v rámci fotbalového projektu Jsi lepší než Ronaldo?, takže nejen fanoušci si při statistikách svých oblíbených hráčů zcela jistě přijdou na své.

Zajímavá bitva, ve které se bude bojovat o poslední místo, se odehraje na půdě žlutického Sokola. Tam dorazí Královské Poříčí, které se právě krčí na dně krajské tabulky a na svého soupeře zpod Vladaře ztrácí pouhé dva body. Cenné body budou v sázce na specifickém hřišti citického Sokola, který právě na svém pažitu již obral několik favoritů. Tentokrát se Citicím postaví do cesty Františkovy Lázně, což slibuje zajímavou podívanou.

Naopak hodně napilno budou mít fotbalisté nejdeckého FK, kteří budou hostit na Limnici lídra tabulky, chebskou Hvězdu. Ta opět dorazí i s některými hráči, kteří prošli například druholigovým Sokolovem, což přidá duelu na potřebné atraktivitě.
Toužim pak bude hostit Lomnici, která bude chtít po prohře s Horním Slavkovem na vítěznou vlnu, a Staré Roli se postaví nevyzpytatelné chebské FC.

Náročná šichta čeká fotbalisty novorolského FK, když se představí na horké půdě Nového Sedla.