„Zápas hodně ovlivnila naše marodka,“ narážel chodovský trenér Jiří Frána na velkou absenci ve svém týmu. „Byli jsme rádi, že se zápas nemusel odvolat,“ poukazoval. A to se promítlo i do utkání, když se od úvodních minut hrálo podle taktovky Perštejna. „Dominoval úplně ve všem,“ uznával Frána velkou kvalitu soupeře, kterou se v duelu prezentoval. „My nedokázali kombinovat, nedostupovali jsme soupeře, čímž jsem mu dopomohli k jeho obrovské převaze,“ posteskl si chodovský kouč.

A nebylo divu. Perštejn ovládl bez větších potíží první polovinu zápasu, když navíc svou převahu vyjádřil i třemi góly. „Rozdíl ve skóre mohl být podstatně vyšší,“ poukazoval Frána na další šance soupeře, které zůstaly nevyužity. „Do druhého poločasu jsme udělali změnu v rozestavení, ale na hráčích bylo vidět, že bojují hlavně sami se sebou,“ podotkl ke druhé polovině duelu Frána.

FK Ostrov - FK Olympie Březová 2:2 (2:1).
OBRAZEM: Sněhová vánice přinesla v Ostrově pořádné emoce, góly a dělbu bodů

„Soupeř sice lehce povolil v koncentraci a nabídl nám pár možnosti ke skórování, ale konečný výsledek 2:7, byl pravdivým odrazem našeho výkonu. Je až zarážející jaký je kvalitativní rozdíl mezi naším a Ústeckým krajem,“ dodal závěrem k vysoké prohře chodovský kormidelník. Po skončení zápasu obdržel Perštejn vítězný pohár, který mu společně předali paní Příhodová a předseda FK Ostrov Pavel Bursík.

II. ročník Memoriálu Karla Příhody

Perštejn – Chodov 7:2 (3:1). Branky: Maršálek Josef 3, Exner, Nobst, Sobota – Bečvář Radek, Rechtorík Zdeněk.

Střelci po 5. kole: 7 – Maršálek Josef (Perštejn), 5 – Exner Pavel, Nobst Dominik (oba Perštejn), 4 – Svoboda Lukáš (Perštejn), 3 – Sobota Matěj (Perštejn), Zákravský Lukáš (Lokomotiva Karlovy Vary), Frána Ondřej (Chodov), Majer Vojtěch (Ostrov), 2 – Gabriel Petr, Eret Jan (oba Hroznětín), Galajda Ondřej (Vintířov), Holman Jaroslav (Perštejn), Filák Petr, Slavík Lukáš (oba Ostrov), Bečvář Radek (Chodov).

Pořadí turnaje: 1. Perštejn 15 bodů, 2. Ostrov B 6 bodů, 3. Chodov 4 body, 4. Vintířov 1 bod, 5. Hroznětín 1 bod, 6. Lokomotiva KV 1 bod.

Sobota, 4. března: Chodov – Lokomotiva KV (11.30), Vintířov – Ostrov B (13.30).