„Každá série někdy končí, ať úspěšná či neúspěšná,“ s úsměvem spokojeně podotkl po utkání s Chodovem, ve kterém Františkovy Lázně slavily výhru 4:1, Lukáš Hibler, autor hattricku.

„Do zápasu s Chodovem jsme chtěli vstoupit aktivně, soupeř nás však v podstatě prvních dvacet minut mačkal, ale gól se jim nepodařilo vstřelit,“ připomněl Hibler náročný vstup do utkání, který tým z Chebska nakonec přežil bez gólové úhony.

Záložník Františkových Lázní Lukáš Hibler vstřelil o víkendu hattricku výběru Chodova. Ilustrační fotoZdroj: Deník / Daniel Seifert

Co se nepovedlo hostům z Chodova, povedlo se domácím, když jim během 17. a 32. minuty vystřelil dvoubrankový náskok právě Lukáš Hibler.

„Po dvaceti minutách se hra ustálila a soupeř do konce poločasu nebyl v obraně tak důsledný a z ojedinělých rychlých akcí se nám podařilo vstřelit dva góly chvíli po sobě, což nám výrazně pomohlo,“ pochvaloval si františkolázeňský záložník.

I po změně stran pokračovaly Františkovy Lázně v gólových hodech, když vstřelily další dvě branky.

„Do druhého poločasu jsme si řekli, že nesmíme přestat být aktivní, ale začátky poločasu nejsou naše, v předchozích dvou kolech jsme dostali po pěti minutách hry gól, což mluví za vše. Gól na 3:0 nás celkově uklidnil a jsem i osobně rád, že jsme fungovali týmově, jeden makal za druhého,“ chválil Hibler výkon celého týmu, který přišel o čisté konto až v samotném závěru duelu, kdy chodovský Vachník vstřelil čestný úspěch hostů.

Záložník Františkových Lázní Lukáš Hibler vstřelil o víkendu hattricku výběru Chodova. Ilustrační fotoZdroj: Deník / Daniel Seifert

Následně kabina Františkových Lázní mohla poprvé v sezoně rozjet vítězné cigi-caga, ke kterému notně přispěl Lukáš Hibler, který nastřílel soupeři tři branky. „Hattrick je drahý, ale redka za kecy dražší,“ připomněl Hibler červenou kartu, kterou obdržel v 87. minutě.

„K té červené kartě, chvilku před tím incidentem jsem se zranil v zákroku, za který jsem inkasoval žlutou kartu, a musel střídat. Na lavičce jsem byl stále v emocích ze zápasu a neudržel nervy na uzdě, čehož si rozhodčí všiml a poslal mě po druhé žluté do sprch,“ přiblížil závěrem Hibler odměnu v podání červené karty, která však na výhře nic nezměnila.